Header Ads

  • Breaking Green News

    ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

    Έγινε η κλήρωση της Σούπερ Λιγκ για το πρωτάθλημα 2012/13, για τον Παναθηναϊκό οι πρώτες αγωνιστικές δεν θα έχουν κάποιο ντέρμπι...

    Το νέο πρωτάθλημα θα αρχίσει στις 25 Αυγούστου, οι πράσινοι θα ταξιδέψουν σε μια εχθρική έδρα από όλες της απόψεις, στη Λιβαδειά, καθώς είναι γνωστό όπως το έχουμε αναφέρει και σε παλιότερα άρθρα, πως πρόκειται για ομάδα δορυφόρο της ομάδας του λιμανιού. Πέρσι για όσους δεν θυμούνται έγιναν πάρα πολλά σε εκείνο το παιχνίδι, με τη συμμετοχή πολλών εξωαγωνιστικών παραγόντων για να τιμωρηθεί ο Παναθηναϊκός, η ήττα σε εκείνο το παιχνίδι ήταν η απαρχή για να ακολουθήσουν και άλλες με τον παράγοντα διαιτησία να βάζει το χέρι της για να καταλήξει ένα ακόμα πρωτάθλημα στην ομάδα του δημοσίου, τον Γαύρο!


    -Αναλυτικά το πρόγραμμα του Παναθηναϊκού:

    1η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΡΗΣ
    ΒΕΡΟΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    Ο.Φ.Η. – SKODA ΞΑΝΘΗ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    Α.Ε.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΚΕΡΚΥΡΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ


    2η Αγωνιστική 
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η.
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    SKODA ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ.
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Π.Α.Ο.Κ.


    3η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Ο.Φ.Η.
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    Α.Ε.Κ. – ΑΡΗΣ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    ΚΕΡΚΥΡΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    Π.Α.Ο.Κ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


    4η Αγωνιστική 
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Κ.
    ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    ΑΡΗΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    SKODA ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Α
    ΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


    5η Αγωνιστική
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Κ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΚΕΡΚΥΡΑ – Ο.Φ.Η.
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
     ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ


    6η Αγωνιστική 
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Α.Ε.Κ. – ΚΕΡΚΥΡΑ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    Ο.Φ.Η. – Π.Α.Ο.Κ.
    ΒΕΡΟΙΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
    ΑΘΗΝΩΝ ΑΡΗΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


    7η Αγωνιστική
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    Π.Α.Ο.Κ. – Α.Ε.Κ.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Ο.Φ.Η.
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ


    8η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΚΕΡΚΥΡΑ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    Α.Ε.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    ΒΕΡΟΙΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
    ΑΡΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


    9η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
    SKODA ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΑΡΗΣ – ΒΕΡΟΙΑ


    10η Αγωνιστική 
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – SKODA ΞΑΝΘΗ
    Α.Ε.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ
    Ο.Φ.Η. – ΒΕΡΟΙΑ


    11η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ.
    SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
    ΑΡΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ
    ΒΕΡΟΙΑ – Α.Ε.Κ.
    Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


    12η Αγωνιστική 
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – SKODA ΞΑΝΘΗ
    Π.Α.Ο.Κ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ
    ΚΕΡΚΥΡΑ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Ο.Φ.Η.
    Α.Ε.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ


    13η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    SKODA ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    ΒΕΡΟΙΑ – Π.Α.Ο.Κ.
    Ο.Φ.Η. – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΚΕΡΚΥΡΑ
    Α.Ε.Κ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


    14η Αγωνιστική 
    SKODA ΞΑΝΘΗ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΡΗΣ
    ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΒΕΡΟΙΑ
    ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Ο.Φ.Η.
    Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
    ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ – Α.Ε.Κ.
    ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


    15η Αγωνιστική 
    ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
    ΑΡΗΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ
     ΒΕΡΟΙΑ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 
    Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
    ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
    Α.Ε.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
    ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ.
    ΚΕΡΚΥΡΑ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
    ----------------------------------
    *Στη φωτογραφία του άρθρου είναι η επίσημη μπλα του νέου πρωταθληματος!


    Editorial: (greenarea team)

    Δεν υπάρχουν σχόλια

    Post Top Ad

    Post Bottom Ad